PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wspieramy prawnie przedsiębiorców od startup po duże korporacje. Jesteśmy elastyczni i w przypadku pomocy bieżącego wsparcia uczestniczymy w pracach również jako członkowie Rad Nadzorczych, posiadając niezbędne kompetencje do weryfikacji korporacyjnych standardów w szczególności przed dokonaniem transakcji czy uzyskaniem dofinansowania ze środków publicznych.

BIEŻĄCA OBSŁUGA PRAWNA

NEGOCJOWANIE UMÓW

PROCESY TRANSAKCYJNE

W ramach stałej lub doraźnej pomocy prawnej, sporządzanie umów, regulaminów, polityk wykorzystywanych w działalności Klientów oraz udzielanie porad prawnych. Pomoc w prawnym zabezpieczeniu zobowiązań.

Przygotowanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Analiza ich zapisów, wdrażanie wewnętrznych standardów compliance

Uczestnictwo w procesach transakcyjnych od etapu pozyskiwania inwestora w fazie startup jak i uzyskiwania dalszych rund finansowania.

Tworzenie i negocjowanie umów transakcyjnych oraz przeprowadzania audytów due dilligence (wewnętrznych i zewnętrznych).

INCYDENTY

KONTAKT 

ADRES

Kancelaria Prawa IP
Ul. Elektoralna 13 lok. 124
00-137 Warszawa

  • White Facebook Icon
  • LinkedIn - Biały Krąg

GODZINY PRACY

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9.00 - 17.00

W celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Tel. + 48 515 249 579
Email: k.koziel@prawoip.pl

NOTA PRAWNA: Strona może używać cookies, w przypadku braku zgody prosimy o zmianę ustawień prywatności w używanej przeglądarce. Administratorem danych jest Kancelaria Prawa IP radca prawny Karol Kozieł, NIP: 796-270-71-72, biuro: ul. Elektoralna 13 lok. 124. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji oraz  realizacji usług przez okresy wymagane umownie lub na podstawie przepisów prawa. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, dostawcy usług IT oraz księgowych. Podmiotowi danych przysługuje prawo do żądania dostępu do danych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu prowadzenia korespondencji.